My current skincare routine // روتين عنياتي بالبشرة مؤخرا

Monday, April 8, 2019

iHerb Haul + review // مشتريات ومراجعة لمنتجات ايهرب

Saturday, February 9, 2019

DIY Easy Body Scrubs // أعمليها بنفسك، طريقه سهله لعمل مقشرات للجسم

Tuesday, January 22, 2019
بسم الله الرحمن الرحيم 

بعد انقطاع طويل دام شهور قررت اخيرا انزل بوست ✨🌚
قررت ابدا لكم بتدوينه عن مقشرات سهل عملها في المنزل ومن غير تكلفه. البوست تقريبا صورته قبل رمضان ٢٠١٨ واليوم قررت انزله الحمدلله اخيرا 😩

 المهم ندخل في الموضوع على طول 🙏🏼


Youtube Friends // اصدقاء اليوتيوب

Sunday, March 25, 2018

What I Know For Sure - Oprah Winfrey // ما أعلمه بالتأكيد - اوبرا وينفري

Saturday, March 24, 2018





Current Faves // مفضلاتي في الفترة الاخيره (Spa Vibes)

Friday, March 23, 2018

بسم الله الرحمن الرحيم
السلام عليكم جملااتي
اليوم التدوينه الخامسه من التحدي، بعد معاناة مع التصوير وحوادث بسيطه من النار اللي في الشموع الحمدلله خلصت تصويرها وكتابتها في يومين ويعتبر انجااز ليا ف ان شاءالله تنال على اعجابكم 😌
من العنوان التدوينه حتكون عن مجموعة مفضلات متنوعه ناسبتني الفتره الاخيره وعجبتني جدا برغم بعض العيوب المصاحبه لبعض المنتجات. طبعا كل واحد وذوقه ونوع بشرته، المنتجات ماتوقع تناسب الجميع ف يحتاج منك البحث عن المنتج اللي ممكن اكون حمستك عليه بوصفي العميق جدا والمفيد الى مالا نهايه 🙃💔 

بس منجد ان شاءالله تعجبكم الصور ع الاقل 🌚✋🏼

Five Easy Healthy Habits // ٥ عادات صحيه سهله

Sunday, March 18, 2018



Colorful Wraps // ساندويتشات ملونه

Friday, March 16, 2018


My Daily Dose Of Happiness In 10 Things // جرعتي اليوميه من السعاده في عشرة اشياء

Thursday, March 15, 2018

My Favorite French Toast recepies // وصفاتي المفضله للفرينش توست

Sunday, March 11, 2018


Sunday Riley U.F.O. Ultra-Clarifying Face Oil Review // تجربتي لزيت البشره يو اف او من سندي رايلي

Monday, February 12, 2018